ХVI Міжнародна літня школа
Української мови та країнознавства

17 – 29 липня 2023

Чому вивчати саме українську мову?

Це мова, яка відчиняє двері у молоду державу з тисячолітньою писемністю, оригінальною культурою, бурхливою історією, відомою на весь світ народною піснею. Це мова, якою розмовляють понад 50 мільйонів відкритих, гостинних людей. Це мова стратегічного партнера у політичному та економічному житті світу.

Чому у Львові?

Львів уважають духовною столицею України. Це місто, де українська мова повноцінно функціонує в усіх сферах культурного і суспільного життя. Це одне з найпрекрасніших міст Східної Європи, розташоване на перехресті культур. Львів здавна відомий своєю культурною мозаїчністю: українці, поляки, німці, вірмени, євреї творили його складний, суперечливий, але такий гармонійний світ. Це місто-музей просто неба і водночас місто студентів, митців, акторів.

Чому в Центрі україністики?

У Центрі працюють фахівці одного з найавторитетніших науково-освітніх осередків України — Львівського національного університету імені Івана Франка. Львівський університет має давню традицію викладання української мови та літератури. Саме тут відкрито першу в Україні кафедру української словесності (1848 рік).

Центр україністики

з метою популяризації української мови і культури у світі
радо запрошує всіх охочих узяти участь
у Міжнародній літній онлайн-школі «Українська мова і країнознавство»

Цього літа ви можете:

• збагатити свої знання з української мови на інтенсивному курсі за новітніми методиками викладання;
  • навчатися у малих групах (до 7 осіб) з кваліфікованими викладачами української мови як іноземної;
  • знайти  нових друзів з різних куточків світу;
  • розширити свої знання  про Україну на лекціях з історії, економіки, культури, політики, літератури;
  • зустрітися з відомими українцями;
  • отримати кредит (якщо є угода про співпрацю з Львівським національним університетом імені Івана Франка).

Детально

Ми пропонуємо

Міжнародні літні й зимові школи української мови та культури для іноземців

Цент україністики організовує на базі Львівського національного університету імені Івана Франка мовні курси для різних груп студентів протягом навчального року за умови попередньої домовленості.

За наявності відповідної кількості студентів одного рівня можливе проведення зимової школи.

Учасниками школи можуть бути особи від 18 років.

Молодші учасники беруть участь у школі за умови письмової згоди батьків.

Онлайн-уроки

Центр україністики надає можливість вивчати українську мову як іноземну дистанційно.

Охочих навчатися просимо заповнити он-лайн анкету, вказавши свій рівень володіння українською мовою, попередній досвід вивчення слов’янських мов і зручний для уроків час.

Семінари для викладачів української мови як іноземної

Центр україністики проводить на базі Львівського національного університету імені Івана Франка круглі столи, семінари, конференції з проблем викладання української мови як іноземної.

Окрема можливість для викладачів української мови за кордоном пройти стажування і обмінятися досвідом під час проведення Міжнародної літньої школи «Українська мова і країнознавство».