1997– 2007 –
Австрійсько-український літній коледж (організатори: Австрійське федеральне Міністерство освіти, науки та культури за підтримки ЛНУ ім. Івана Франка)
1 – 28 серпня 2001 року –
Літня школа для студентів з Бразилії (організатори: Микола Легкий, Данута Мазурик, філологічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка) за сприяння облдержадміністрації м.Львова
15 липня – 15 серпня 2002 року –
Літня школа для англомовних студентів «Ukrainian Through its Living Culture» (організатори: проф. Алла Недашківська, Альбертський університет (Канада), Леся Антонів, філологічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка)
16 липня – 16 серпня 2003 року –
Літня школа для англомовних студентів (організатори: проф.Олег Ільницький, Альбертський університет (Канада), Леся Антонів, філологічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка)
1 – 21 серпня 2004 року –
7 – 27 серпня 2005 року –
Літня школа «Українська мова та краєзнавство» для німецькомовних студентів (організатори: декан факультету іноземних мов Володимир Сулим та лектор Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Каті Бруннер)
29 серпня – 10 вересня 2005 року –
Міжнародна школа україністики для студентів з Індії, Азербайджану, Туреччини, США та Пакистану (організатор – Інститут українських студій факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка)
1 – 28 травня 2006 року –
Літня школа для студентів з Хорватії (організатор – кафедра слов’янських мов філологічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка)
6 – 26 серпня 2006 року –
Літня школа «Українська мова та краєзнавство» для німецькомовних студентів (організатори – факультет іноземних мов та Німецька служба академічних обмінів)
1 – 19 грудня 2008 –
Зимова школа для студентів з Австралії (організатори – Леся Антонів (філологічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка), Марко Павлишин (Університет Монаша, Австралія)
Липень – серпень 2008, 2009, 2010,2011,2012, 2013, 2014 рр. –
щорічні Міжнародні літні школи «Українська мова і країнознавство» (організатор – Центр україністики)