Стипендії DAAD для німецьких студентів

Фінансова підтримка

Німецька служба академічних обмінів DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) надає 10 стипендій студентам німецьких університетів для участі у Міжнародній літній школі «Українська мова і країнознавство» (17 липня – 29 липня 2023 року). Усім охочим потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті до 15 травня 2023 року.

УВАГА! За умови продовження війни можливе проведення Міжнародної літньої школи онлайн. У такому разі стипендія покриє вартість участі в Літній школі. Остаточне рішення про це буде прийнято в дедлайн подання заявок – 26 травня 2023 року.

Літня школа – це такі навчальні та культурні події: інтенсивний курс української мови, лекції, майстерки, навчальні та культурологічні екскурсії, розмовні клуби, кіноклуби, мовна практика з місцевими студентами. Усе це дасть змогу студентам краще зрозуміти Україну, її соціальне життя, політику, історію, культуру, мистецтво, літературу, релігію та економіку.

Стипендія покриває витрати за

• інтенсивний курс української мови (45 академічних годин), усі навчальні та інформаційні матеріали, сертифікат;
  • 16 академічних годин наукових семінарів (лекцій-дискусій, презентацій, самостійної роботи);
  • 30 академічних годин країнознавчої програми (майстерки, конкурси, екскурсії);
  • кави-перерви;
  • післяобідню та вечірню програму;
  • спільну вечерю;
  • подорож у Карпати (культурна програма, харчування, переїзд, ночівля);
  • допомога з усіма документами (потрібними для перетину кордону, візи, реєстрації в готелях, бібліотеках).

Стипендія не покриває коштів за проживання і проїзд. Організатори можуть допомогти студентам у пошуку доступного за ціною житла (університетський гуртожиток), проживання в сім’ї, хостелів. За попередньою домовленістю організатори допоможуть із трансфером з аеропорту чи вокзалу.

Щоб отримати будь-яку додаткову інформацію, звертайтесь до Наталії Фарини, ukr.center.lviv@gmail.com.