Проживання
У разі потреби організатори можуть допомогти у пошуку квартири чи готелю.
У разі потреби організатори можуть допомогти у пошуку квартири чи готелю.
У серпні 2014 року протягом 3 тижнів мені пощастило брати участь у літній україномовній школі у Львівському університеті. Мене надзвичайно вразив рівень організації та атмосфера, які були дуже професійними; водночас надавали можливість для легкого спілкування…
Мерт Луме, Естонія
Я прилетів до України через кілька причин, серед яких й та, що хотів поліпшити своє знання української мови, граматику якої уже вивчав в Токійському університеті іноземних мов. Спочатку думав: якщо буду жити у Львові, то зможу опанувати мову…
Хірано Такаші, Японія
Для мене не було кращого місця для ознайомлення з Україною та вивчення її багатої мови, ніж Львів. І немає кращої можливості це зробити, аніж потрапити до літньої школи Університету імені Івана Франка. Коли я почав програму…
Маріан Лушнат, Німеччина